Jesteśmy wiceliderem wśród operatorów stacji ładowania w Polsce

20.10.2020
Na koniec września jako TAURON Nowe Technologie zarządzamy już 183 punktami ładowania na 82 stacjach, w 69 lokalizacjach.
Mamy najwięcej stacji ładowania ze wszystkich firm energetycznych w Polsce. Tylko we wrześniu zgłosiliśmy do  Ewidencji Infrastruktury Paliw Alternatywnych (EIPA), prowadzonej przez Urząd Dozoru Technicznego, 28 nowych punktów ładowania.

Nowe ładowarki znajdziecie m.in. w:

Zabrzu przy Kopalni Guido oraz Sztolni Luiza,
Wieliczce przy Kopalni Soli,
Żorach na terenie miasteczka westernowego TwingPigs oraz na parkingu basenu miejskiego Aquarion,
MOP Wierzbnik przy autostradzie A4,
Jeleniej Górze na parkingu Domu Handlowego MERCUS,
Legnicy, przy Galerii Gwiezdnej oraz Galerii Handlowej DGB.

Wszystkie stacje ładowania sieci TAURON dostępne są w bezpłatnej aplikacji eMap od TAURONA  oraz mapach Google.

Nie zwalniamy i do końca roku planujemy wybudować minimum 40 punktów ładowania, m.in.:  w Krakowie, Kłodzku, Mysłowicach, Chochołowie i Tychach. Dodatkowo jeszcze w tym roku uruchomimy nową aplikację mobilną wraz z systemem do zarządzania stacjami ładowania.

Jeżeli chcesz wybudować stację w swojej gminie, przy stacji paliwowej, hotelu, centrum handlowym koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą https://nowe-technologie.tauron.pl/oferta/elektromobilnosc

Posiadasz samochód elektryczny w swojej firmie i chciałbyś skorzystać ze współpracy B2B, napisz do nas na emap@tauron.pl, zaproponujemy Ci indywidualną ofertę na usługę ładowania na stacjach w sieci TAURON.