Nowy eMap od TAURONA. Zmiana aplikacji dla kierowców samochodów elektrycznych

05.01.2021
Udostępniliśmy nową, bezpłatną aplikację mobilną dla użytkowników samochodów elektrycznych – Nowy eMap od TAURONA. Dzięki niej kierowcy będą mogli korzystać z ponad 80 stacji ładowania w 28 miastach południowej Polski. 
Nowy eMap od TAURONA umożliwia m.in.: 

wyszukiwanie dostępnej stacji ładowania w czasie rzeczywistym, 
wyznaczenie trasy do wybranego punktu ładowania za pomocą nawigacji, 
rozpoczęcie i zakończenie ładowania, 
płatność za usługę, 
filtrowanie typu i mocy złącza, 
wyszukiwanie „stacja blisko mnie”.

Aplikację Nowy eMap od TAURONA można pobrać z najpopularniejszych platform Appstore, Google Play oraz ze strony internetowej tauron.pl/emap. Na naszej stronie jest możliwość  zamówienia newslettera – będziemy informować o nowościach w aplikacji oraz nowych stacjach ładowania samochodów elektrycznych. 

W kolejnych miesiącach udostępnimy nowe funkcjonalności aplikacji oraz dodamy możliwość zakupu abonamentów. Aplikacja pojawi się również na platformie Huawei AppGallery. 

System do zarządzania infrastrukturą ładowania
- Oferowana przez nas aplikacja dla kierowców samochodów elektrycznych to niewielka część systemu informatycznego służącego do zarządzania nieogólnodostępnymi i ogólnodostępnymi stacjami ładowania, a także zastępczego wykonywania obowiązków ustawowych operatorów stacji ładowania i dostawców usługi ładowania, które oferujemy samorządom i prywatnym firmom posiadającym własne stacje ładowania – podkreśla Artur Warzocha, Prezes Zarządu TAURON Nowe Technologie S.A., dodając: - Ponad dwuletni pilotaż budowy i zarządzania stacjami ładowania TAURON pozwolił nam przygotować stabilne rozwiązanie, które z sukcesem możemy komercjalizować. Cieszę się, że wykorzystaliśmy ten czas, dzięki któremu ponownie możemy zostać liderem branży elektromobilności.

Nowy eMap od TAURONA i szeroka oferta współpracy biznesowej

Dla firm, które posiadają samochody elektryczne i potrzebują indywidualnych warunków współpracy przygotowaliśmy dodatkowe możliwości korzystania z sieci stacji ładowania TAURON: 

atrakcyjne warunki handlowe, 
dostęp do stacji za pomocą biznesowej karty RFID eMap od TAURONA, 
zarządzanie transakcjami, kierowcami,
możliwość fakturowania zbiorczego. 

Zapraszamy do wejścia na naszą stronę: emap.tauron.pl  i do wypełnienia krótkiego formularza w zakładce „współpraca biznesowa”.

Inwestorom stacji ładowania oferujemy swoje produkty i usługi -  związane z dostawą i montażem stacji ładowania samochodów elektrycznych. Wystarczy, że wyślą Państwo e-maila: emap@tauron.pl – przygotujemy ofertę.